Uitslagen Heren

Heren Finale 10 juni 2017

NR Thuis Uit Uitslag Datum Tijd Scheidsrechter
53 Excelsior M ASWH 1-3

Heren 1/2 finale 9 mei 2017

NR Thuis Uit Uitslag Datum Tijd Scheidsrechter
51 Capelle ASWH 1-4
52 Excelsior M Spijkenisse 1-1 Excelsior M Wns

Heren 1/4 finale 11 april 2017

NR Thuis Uit Uitslag Datum Tijd Scheidsrechter
47 XerxesDZB za Capelle 2-5
48 Leonidas zo Excelsior M 0-2
49 ASWH Rijsoord 4-1
50 Spijkenisse OHVV 3-1

Heren 1/8 finale 7 maart 2017

NR Thuis Uit Uitslag Datum Tijd Scheidsrechter
39 Capelle Deltasport 3-0 Deltasport TG
40 Leonidas zo Excelsior'20 9-1
41 Rijsoord Meeuwenplaat 3-2
42 Excelsior M DFC 8-0
43 Pelikaan OHVV 1-2
44 XerxesDZB za Jodan Boys 2-1
45 BVCB ASWH 0-2
46 NBSVV Spijkenisse 0-6

Heren Tussenronde 10 jan. 2017

NR Thuis Uit Uitslag Datum Tijd Scheidsrechter
27 Excelsior rt Deltasport 0-0 07 Mar. 20.00 u.
28 Hillegersberg zo BVCB 1-8
29 Spirit Capelle 0-6
30 SVS Jodan Boys 2-2 Jodan Boys Wns
31 KethelSpaland (za) XerxesDZB za 3-5
32 DCV Leonidas zo 1-2
33 Excelsior'20 Victoria'04 (za) 6-2
34 Rijsoord VFC 4-1
35 Meeuwenplaat Fc Pretoria 4-2
36 OVV ASWH 0-0 OVV TG
37 OFB NBSVV 0-0 OFB TG
38 Spijkenisse ZBC'97 7-0
0 Vrijgeloot Excelsior M 0-0
0 Vrijgeloot OHVV 0-0
0 Vrijgeloot DFC 0-0
0 Vrijgeloot Pelikaan 0-0

HEREN 1ste Ronde Dinsdag 22 november 2016

NR Thuis Uit Uitslag Datum Tijd Scheidsrechter
1 Hillegersberg za Excelsior rt 2-2 Excelsior R Wns
2 Deltasport Leonidas za 0-0 Leonidas TG
3 Zestienhoven Hillegersberg zo 1-3
4 BVCB Bergambacht 6-1
5 Zwaluwen VDG Spirit 1-2
6 Capelle HBSS 2-0
7 Jodan Boys Nieuwerkerk 8-1
8 Zwervers cvv SVS 3-4
9 Excelsior M HOVDJSCR 10-0
10 Steeds Hooger KethelSpaland (za) 0-7
11 Bolnes XerxesDZB za 1-5
12 Sparta DCV 0-1
13 Dilettant Victoria'04 (za) 2-3
14 RVC'33 Excelsior'20 2-2 Excelsior'20 wns
15 VFC XerxesDZB zo 3-1
16 GHVV'13 Rijsoord 1-4
17 WCR (zat) Meeuwenplaat 2-4
18 Fc Pretoria Papendrecht 1-1 Fc Pretoria Wns
19 ASWH Overmaas 22-0
20 Oranje Wit OVV 1-2
21 OHVV IFC 3-0 IFC TG
22 Pelikaan Groote Lindt 2-2 Pelikaan Wns
23 Botlek sc OFB 0-3 sc Botlek TG
24 DFC Rozenburg 3-0 Rozenburg TG
25 Fc Blankenburg Spijkenisse 1-9
26 ZBC'97 Zuidland 3-2
0 Vrijgeloot Leonidas zo 0-0
0 Vrijgeloot NBSVV 0-0